SKU: KD008I2682520PS
KG1 Forged Orbital-D KD008 26×8.25 8×200 Polished
Polished KG1 Forged Orbital-D KD008 wheels.
Availability: 14 in stock
SKU: KD008I2682520PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Orbital-D KD008 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, 8×200 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"