SKU: KD008F2482586PS
KG1 Forged Orbital-D KD008 24×8.25 8×165.1 +145 Polished
Polished KG1 Forged Orbital-D KD008 wheels. ET145
Availability: 2 in stock
SKU: KD008F2482586PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Orbital-D KD008 wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, 8×165.1 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +145mm