SKU: KD008O2482586GPM
KG1 Forged Orbital-D KD008 24×8.25 8×165.1 Black
Black, Gloss KG1 Forged Orbital-D KD008 wheels.
Availability: 2 in stock
SKU: KD008O2482586GPM Categories: , Tag:
KG1 Forged Orbital-D KD008 wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 8×165.1 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"