SKU: KD008O2282520PS
KG1 Forged Orbital-D KD008 22×8.25 8×200 Polished
Polished KG1 Forged Orbital-D KD008 wheels.
Availability: 4 in stock
SKU: KD008O2282520PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Orbital-D KD008 wheel features size 22" x 8.25", Polished finish, 8×200 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"