SKU: KD016O2682586PS
KG1 Forged Luxor-D KD016 26×8.25 8×165.1 Polished
Polished KG1 Forged Luxor-D KD016 wheels.
Availability: 2 in stock
SKU: KD016O2682586PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Luxor-D KD016 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, 8×165.1 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"