SKU: KD016I2482521GPM
KG1 Forged Luxor-D KD016 24×8.25 8×210 Black
Black, Gloss KG1 Forged Luxor-D KD016 wheels.
Availability: 2 in stock
SKU: KD016I2482521GPM Categories: , Tag:
KG1 Forged Luxor-D KD016 wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 8×210 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"