SKU: KD016F2482520GB
KG1 Forged Luxor-D KD016 24×8.25 8×200 +145 Black
Black, Gloss KG1 Forged Luxor-D KD016 wheels. ET145
Availability: 2 in stock
SKU: KD016F2482520GB Categories: , Tag:
KG1 Forged Luxor-D KD016 wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss Black finish, 8×200 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 8×200
  • Offset: +145mm