SKU: KD016F2282521GPM
KG1 Forged Luxor-D KD016 22×8.25 8×210 +145 Black
Black, Gloss KG1 Forged Luxor-D KD016 wheels. ET145
Availability: 2 in stock
SKU: KD016F2282521GPM Categories: , Tag:
KG1 Forged Luxor-D KD016 wheel features size 22" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 8×210 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 8×210
  • Offset: +145mm