SKU: KD016O2282586GPM
KG1 Forged Luxor-D KD016 22×8.25 8×165.1 Black
Black, Gloss KG1 Forged Luxor-D KD016 wheels.
Availability: 4 in stock
SKU: KD016O2282586GPM Categories: , Tag:
KG1 Forged Luxor-D KD016 wheel features size 22" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 8×165.1 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"