SKU: KD007R2282528PS-R
KG1 Forged Lotus-D KD007 22×8.25 10×285 Polished
Polished KG1 Forged Lotus-D KD007 wheels.
Availability: 15 in stock
SKU: KD007R2282528PS-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Lotus-D KD007 wheel features size 22" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"