SKU: KD007F2282528PS-R
KG1 Forged Lotus-D KD007 22×8.25 10×285 +145 Polished
Polished KG1 Forged Lotus-D KD007 wheels. ET145
Availability: 8 in stock
SKU: KD007F2282528PS-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Lotus-D KD007 wheel features size 22" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 10×285
  • Offset: +145mm