SKU: KD038F2282528PS-R
KG1 Forged Javelin-D KD038 22×8.25 10×285 +145 Polished
Polished KG1 Forged Javelin-D KD038 wheels. ET145
Availability: 12 in stock
SKU: KD038F2282528PS-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Javelin-D KD038 wheel features size 22" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 10×285
  • Offset: +145mm