SKU: KD004R2682528PS
KG1 Forged Duel-D KD004 26×8.25 10×285 Polished
Polished KG1 Forged Duel-D KD004 wheels.
Availability: 8 in stock
SKU: KD004R2682528PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Duel-D KD004 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"