SKU: KD004R2282528PS
KG1 Forged Duel-D KD004 22×8.25 10×285 Polished
Polished KG1 Forged Duel-D KD004 wheels.
Availability: 2 in stock
SKU: KD004R2282528PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Duel-D KD004 wheel features size 22" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"