SKU: KD023R2482528PS-R
KG1 Forged Bender-D KD023 24×8.25 10×285 Polished
Polished KG1 Forged Bender-D KD023 wheels.
Availability: 8 in stock
SKU: KD023R2482528PS-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Bender-D KD023 wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"