SKU: KD023R2482528GPM-R
KG1 Forged Bender-D KD023 24×8.25 10×285 Black
Black, Gloss KG1 Forged Bender-D KD023 wheels.
Availability: 2 in stock
SKU: KD023R2482528GPM-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Bender-D KD023 wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss / Milled finish.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"