SKU: K12H-188518+35
Kansei KNP K12H 18×8.5 5×120 +35 Silver
Kansei KNP wheels. ET35
Availability: 12 in stock
SKU: K12H-188518+35 Categories: , Tag:
Kansei KNP K12H wheel features size 18" x 8.5", Hyper Silver / Machined Lip Hyper Silver / Machined Lip finish, 5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Hyper Silver / Machined Lip Hyper Silver / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +35mm