SKU: 141-8994M18
ION Wheels 141 18×9 6×120/6×139.7 +18 Black
Black, Gloss ION Wheels 141 wheels. ET18
Availability: 29 in stock
SKU: 141-8994M18 Categories: , Tags: ,
ION Wheels 141 wheel features size 18" x 9", Black, Gloss / Milled Spokes finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Gloss / Milled Spokes
  • Offset: +18mm