SKU: VE147042-14BRZ
HD Wheels Venture Golf 14×7 4×101.6 -14 Bronze
Bronze, Satin HD Wheels Venture Golf wheels. ET-14
Availability: 41 in stock
SKU: VE147042-14BRZ Categories: , Tag:
HD Wheels Venture Golf wheel features size 14" x 7", Bronze, Satin Bronze finish, 4×101.6 bolt pattern, -14mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 14" x 7"