SKU: SO147042-10BK-R
HD Wheels Spinout Golf 14×7 4×101.6 -10 Black
Black, Gloss HD Wheels Spinout Golf wheels. ET-10
Availability: 147 in stock
SKU: SO147042-10BK-R Categories: , Tag:
HD Wheels Spinout Golf wheel features size 14" x 7", Black, Gloss Black / Machined Face-Red Tint finish, 4×101.6 bolt pattern, -10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 14" x 7"