SKU: CY201056-25ML3-R
HD Wheels Canyon ML3-R 20×10 5×127/5×139.7 -25 Black
Black, Satin HD Wheels Canyon wheels. ET-25
Availability: 25 in stock
SKU: CY201056-25ML3-R Categories: , Tags: ,
HD Wheels Canyon ML3-R wheel features size 20" x 10", Black, Satin Black / Red Tint finish, 5×127/5×139.7 bolt pattern, -25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10"