SKU: FFPFF115RG24-1-34
Fuel Sift FF115 24×14 8×180 -73 Polished
Fuel Wheel – 24″ x 14″
Availability: 2 in stock
SKU: FFPFF115RG24-1-34 Categories: , Tags: ,
Fuel Sift FF115 wheel features size 24" x 14", Polished finish, 8×180 bolt pattern, -73mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 14"