SKU: FV832ZB15704B10
Fuel Cycle UTV FV832ZB 15×7 4×110 +10 Bronze
Fuel Wheel – 15″ x 7″
Availability: 63 in stock
SKU: FV832ZB15704B10 Categories: , Tag:
Fuel Cycle UTV FV832ZB wheel features size 15" x 7", Bronze, Matte Bronze / Matte Black Lip finish, 4×110 bolt pattern, +10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 7"
  • Finish: Bronze, Matte Bronze / Matte Black Lip
  • Bolt Pattern: 4×110
  • Offset: +10mm