SKU: F25201165P56
Forgestar F14 F52 20×11 5×114.3 +56 Black
Black, Satin Forgestar F14 wheels. ET56
Availability: 41 in stock
SKU: F25201165P56 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F52 wheel features size 20" x 11", Black, Satin Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +56mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +56mm