SKU: F25290062P30
Forgestar F14 F52 19×10 5×120.65 +30 Black
Black, Satin Forgestar F14 wheels. ET30
Availability: 15 in stock
SKU: F25290062P30 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F52 wheel features size 19" x 10", Black, Satin Black finish, 5×120.65 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 10"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +30mm