SKU: F25102013P52
Forgestar F14 F51 20×12 5×120 +52 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET52
Availability: 23 in stock
SKU: F25102013P52 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 20" x 12", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +52mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 12"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +52mm