SKU: F25101165P56
Forgestar F14 F51 20×11 5×114.3 +56 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET56
Availability: 7 in stock
SKU: F25101165P56 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 20" x 11", Black, Gloss Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +56mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +56mm