SKU: F25199521P21
Forgestar F14 F51 19×9.5 5×120 +21 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET21
Availability: 7 in stock
SKU: F25199521P21 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 19" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +21mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +21mm