SKU: F25199565P29
Forgestar F14 F51 19×9.5 5×114.3 +29 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET29
Availability: 14 in stock
SKU: F25199565P29 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 19" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +29mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +29mm