SKU: F15191162P71
Forgestar F14 F51 19×11 5×120.7 +71 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET71
Availability: 8 in stock
SKU: F15191162P71 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 19" x 11", Black, Gloss Black finish, 5×120.7 bolt pattern, +71mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 11"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120.7
  • Offset: +71mm