SKU: F15188565P25
Forgestar F14 F51 18×8.5 5×114.3 +25 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET25
Availability: 7 in stock
SKU: F15188565P25 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +25mm