SKU: F25180062P30
Forgestar F14 F51 18×10 5×120.7 +30 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET30
Availability: 16 in stock
SKU: F25180062P30 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 18" x 10", Black, Gloss Black finish, 5×120.7 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120.7
  • Offset: +30mm