SKU: F373B0067P44
Forgestar F14 Drag F73 15×10 5×114.3 +44 Gray
Gloss Forgestar F14 Drag wheels. ET44
Availability: 12 in stock
SKU: F373B0067P44 Categories: , Tag:
Forgestar F14 Drag F73 wheel features size 15" x 10", Gloss Anthracite finish, 5×114.3 bolt pattern, +44mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 10"
  • Finish: Gloss Anthracite
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +44mm