SKU: F17270563P65
Forgestar F14 Drag F72 17×10.5 5×120.65 +65 Black
Black, Satin Forgestar F14 Drag wheels. ET65
Availability: 15 in stock
SKU: F17270563P65 Categories: , Tag:
Forgestar F14 Drag F72 wheel features size 17" x 10.5", Black, Satin Black finish, 5×120.65 bolt pattern, +65mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 10.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +65mm