SKU: F09189067P35
Forgestar D5 Drag 18×9 5×114.3 +35 Black
Black, Gloss Forgestar D5 Drag wheels. ET35
Availability: 28 in stock
SKU: F09189067P35 Categories: , Tag:
Forgestar D5 Drag wheel features size 18" x 9", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm