SKU: F09171163P43
Forgestar D5 Drag 17×11 5×120.65 +43 Black
Black, Gloss Forgestar D5 Drag wheels. ET43
Availability: 11 in stock
SKU: F09171163P43 Categories: , Tag:
Forgestar D5 Drag wheel features size 17" x 11", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 5×120.65 bolt pattern, +43mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 11"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +43mm