SKU: F09170071P30
Forgestar D5 Drag 17×10 5×115 +30 Black
Black, Gloss Forgestar D5 Drag wheels. ET30
Out of stock
SKU: F09170071P30 Categories: , Tag:
Forgestar D5 Drag wheel features size 17" x 10", Black, Gloss / Machined Lip finish, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 10"
  • Finish: Black, Gloss / Machined Lip
  • Offset: +30mm