SKU: F09170067P50
Forgestar D5 Drag 17×10 5×114.3 +50 Black
Black, Gloss Forgestar D5 Drag wheels. ET50
Availability: 64 in stock
SKU: F09170067P50 Categories: , Tag:
Forgestar D5 Drag wheel features size 17" x 10", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 5×114.3 bolt pattern, +50mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +50mm