SKU: F091B0063P50
Forgestar D5 Drag 15×10 5×120.65 +50 Black
Black, Gloss Forgestar D5 Drag wheels. ET50
Availability: 13 in stock
SKU: F091B0063P50 Categories: , Tag:
Forgestar D5 Drag wheel features size 15" x 10", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 5×120.65 bolt pattern, +50mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +50mm