SKU: F22391176P43
Forgestar CF5V F23 19×11 6×114.3 +43 Gray
Gloss Forgestar CF5V wheels. ET43
Availability: 2 in stock
SKU: F22391176P43 Categories: , Tag:
Forgestar CF5V F23 wheel features size 19" x 11", Gloss Anthracite finish, +43mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 11"
  • Finish: Gloss Anthracite
  • Offset: +43mm