SKU: F22290065P42
Forgestar CF5V F22 19×10 5×114.3 +42 Black
Black, Satin Forgestar CF5V wheels. ET42
Availability: 22 in stock
SKU: F22290065P42 Categories: , Tag:
Forgestar CF5V F22 wheel features size 19" x 10", Black, Satin Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 10"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +42mm