SKU: F11699065P35
Forgestar CF5 F16 19×9 5×114.3 +35 Silver
Gloss, Silver Forgestar CF5 wheels. ET35
Availability: 27 in stock
SKU: F11699065P35 Categories: , Tag:
Forgestar CF5 F16 wheel features size 19" x 9", Gloss, Silver Silver finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 9"
  • Finish: Gloss, Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm