SKU: F21301165P56
Forgestar CF5 F13 20×11 5×114.3 +56 Gray
Gloss Forgestar CF5 wheels. ET56
Availability: 11 in stock
SKU: F21301165P56 Categories: , Tag:
Forgestar CF5 F13 wheel features size 20" x 11", Gloss Anthracite finish, 5×114.3 bolt pattern, +56mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11"
  • Finish: Gloss Anthracite
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +56mm