SKU: F20392062P50
Forgestar CF10 F03 19×12 5×120.65 +50 Gray
Gloss Forgestar CF10 wheels. ET50
Availability: 17 in stock
SKU: F20392062P50 Categories: , Tag:
Forgestar CF10 F03 wheel features size 19" x 12", Gloss Anthracite finish, 5×120.65 bolt pattern, +50mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 12"
  • Finish: Gloss Anthracite
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +50mm