SKU: FS370-241051520P20MC
Fittipaldi Street FS370MC 24×10 5×115/5×120 +20 Chrome
Chrome Fittipaldi Street FS370MC wheels. ET20
Availability: 32 in stock
SKU: FS370-241051520P20MC Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Street FS370MC wheel features size 24" x 10", Chrome Mirror Coat finish, 5×115/5×120 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Chrome Mirror Coat
  • Bolt Pattern: 5×115/5×120
  • Offset: +20mm