SKU: FS370-229552730P34HS
Fittipaldi Street FS370HS 22×9.5 5×127/5×130 +34 Silver
Fittipaldi Street FS370HS wheels. ET34
Availability: 22 in stock
SKU: FS370-229552730P34HS Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Street FS370HS wheel features size 22" x 9.5", Hyper Silver Hyper Silver finish, 5×127/5×130 bolt pattern, +34mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Hyper Silver Hyper Silver
  • Bolt Pattern: 5×127/5×130
  • Offset: +34mm