SKU: FS370-241063539P30B
Fittipaldi Street FS370B 24×10 6×135/6×139.7 +30 Black
Black, Gloss Fittipaldi Street FS370B wheels. ET30
Availability: 134 in stock
SKU: FS370-241063539P30B Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Street FS370B wheel features size 24" x 10", Black, Gloss Black finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×135/6×139.7
  • Offset: +30mm