SKU: FS369-261051220P30MC
Fittipaldi Street FS369MC 26×10 5×112 +30 Chrome
Chrome Fittipaldi Street FS369MC wheels. ET30
Availability: 31 in stock
SKU: FS369-261051220P30MC Categories: , Tag:
Fittipaldi Street FS369MC wheel features size 26" x 10", Chrome Mirror Coat finish, 5×112 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 10"
  • Finish: Chrome Mirror Coat
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +30mm