SKU: FS369-229563539P25MC
Fittipaldi Street FS369MC 22×9.5 6×135 +25 Chrome
Chrome Fittipaldi Street FS369MC wheels. ET25
Availability: 43 in stock
SKU: FS369-229563539P25MC Categories: , Tag:
Fittipaldi Street FS369MC wheel features size 22" x 9.5", Chrome Mirror Coat finish, 6×135 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Chrome Mirror Coat
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +25mm