SKU: FS365-17805100P35B
Fittipaldi Street FS365 17×8 5×100 +35 Black
Black, Gloss Fittipaldi Street FS365 wheels. ET35
Availability: 2 in stock
SKU: FS365-17805100P35B Categories: , Tag:
Fittipaldi Street FS365 wheel features size 17" x 8", Black, Gloss Black finish, 5×100 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +35mm